Do lasu marsz! Nasze ulubione książki o lesie.

header las

No dobra, dziobaski, przyznać się, kto ma serdecznie dość swoich kochanych bombelków po trzech miesiącach nauczania domowego? Palec pod budkę! U nas Matka wspina się na absolutne wyżyny zarządzania ludźmi i projektami, nic tylko aplikować na kierownicze stanowisko w międzynarodowym młodym zespole. Na Hawajach najchętniej. A tymczasem zespół musi mieć zajęcie, najlepiej takie, co to od menadżo-matki nie wymaga wstawania z kanapy. I wiecie co? Mamy to!

Klocki. Ha-ha! - powiecie, dobre sobie, może takie plastikowe za milion monet. Otóż nie. Nie dość, że fajne, kreatywne, to jeszcze eko-sreko. Bachory mogą je nawet zeżreć i prawdopodobnie nic im się nie stanie! Czy może być lepszy powód, żeby je mieć?!

las1

las4

las2

las5

las6

las7

las3

las10

las9

las8

las13

las12

 

Cardblocks

Imaginujcie sobie, że przychodzi do was paka z klockami, a potem okazuje się, że najpierw musicie je sobie sami poskładać. Klocki poskładać, a nie konstukcję z klocków. O raju, ależ podniecenie było, ależ satysfakcja z tej wielkiej i ciągle rosnącej kupy kartonu! Satysfakcja wielka całkiem dosłownie, bo cardblocks są całkiem duże i całki